Menu

Jakie ubrania zakładać, żeby wyglądać na chudszą?

Maj 28, 2015 - moda

Bardzo wiele kobiet ma znaczące kompleksy na punkcie swojej tuszy – często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma większego sensu kłamać – nie tak znowu rzadko sytuacja jest taka, że faktycznie Polki mają trochę kilogramów za wiele. Na całe szczęście są bardzo interesujące rozwiązania, które to powodują, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach szczupłe kobiety przez słabo dobrane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niż naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Bez wątpienia ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w tej kwestii panuje wolność wyboru. Oprócz tego niech kolor naszego stroju podkreśli to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To beznadziejne połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś są wąskie biodra i bardziej rozbudowana klatka piersiowa, warto nałożyć szeroką spódnicę, na dodatek top z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach panie pragną ukryć brzuszek, i nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu trzeba założyć spódnicę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeśli jakaś z pań chce je ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. I oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów mniej.