Menu

Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na ściskaniu określonych miejsc na stopach. U panów należy pobudzać nerwy zamieszczone na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie naciskać na pięty. Uciskanie należy zapoczątkować od delikatnych muśnięć i stopniowo regulować moc nacisku. Każdą ze stóp należy pobudzać przez nie więcej niż 5 minut.
Kobiety gwałtowniej reagują na akupresurę miejsc umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Dotykanie tych miejsc jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki prostym masażom życie łóżkowe viagra bez receptymoże być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio