Menu

Cialis zamienniki

Lipiec 29, 2014 - problemy z potencją
Cialis zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma prawa co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na towar dyktuje także jego cenę, która w porównaniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Wysoka cena ogranicza dostęp do preparatu osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne leki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne zawiera setki zapytań o alternatywne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki specyfikom generycznym możliwe jest obniżenie kosztów kuracji, co pozwala poza tym osobom o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co markowy lek koncernu Pfizer, toteż ich działanie jest podobne z oryginalną Viagrą. Do popularnych zamienników takiego leku należą Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością aplikowania u pań jest Lovegra.
Wybrane leki będące zamiennikami różnią się od siebie formą pigułek, ich barwą i smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące zdarzać się skutki niepożądane są takie same we wszystkich specyfikach, skuteczność kuracji zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie jednakowa, co wykazują testy kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne efekty, ale w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a okres ich trwania jest przedłużony. Znanym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie web