Menu

Przyczyny zaburzonej potencji – czesc 2

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Przyczyny zaburzonej potencji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te natomiast są spowodowane cukrzycą albo miażdżycą żylną. Także przeciążony układ nerwowy wpływa na stan erekcji. Szybkie tempo życia, nieustający stres wpływają na niego destrukcyjnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się produkcja prolaktyny, która blokuje popęd płciowy.
2. Brak wzwodu a postawa partnerki
Wielkie znaczenie ma postawa kochanki. Zanikająca lub niepełna erekcja podczas stosunku zwykle niepokoją kobietę. Może ona swobodnie rozpocząć rozmowę na ten temat albo wpłynąć na mężczyznę, by poddał się leczeniu. Dodatkowo kobieta może pilnować by mężczyzna po 40. roku kamagra tanio życia regularnie się badał. Właściwe będzie też stosowanie prawidłowej diety. Partnerka może wprowadzić niskocholesterolową kuchnię.
3. Sposoby na polepszenie erekcji
Brak wzwodu, nieprawidłowa erekcja utrzymujące się dłużej niż trzy tygodnie, muszą być leczone. Mężczyzna powinien wybrać się do urologa lub seksuologa. Wzmocnienie erekcji dokonuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie ma domowych sposobów na radzenie sobie z problemami tego typu. Prócz leków wykorzystuje się terapię urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeżeli zaburzenia mają podłoże psychologiczne mężczyzna zostanie skierowany na terapię do psychologa. Jego problemy mogą bowiem brać początek z zaburzeń lękowych, osobowościowych lub zakłóceń w relacjach z partnerką.

tekst dostepny na stronie erekcja