Menu

Przyczyny złej potencji

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Przyczyny złej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są intymnym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest oznaką ich męskości. To sprawia, iż panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) rozmawiać o tym kłopocie, ale wręcz sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia wzwodu to ogromny sprawdzian dla każdego kochanka. Mimo to panowie powinni wiedzieć, że są to zaburzenia do wyleczenia. Wystarczy pokonać wstyd i odwiedzić seksuologa. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy z erekcją, zaburzenia ejakulacji to bardzo częste schorzenia. Dotyczą około 10% męskiej populacji. Dolegliwość nasila się, bo zwiększają się przyczyny powodujące zaburzenia erekcji. Notuje się rosnącą ilość zachorowań na
potencja cukrzycę, dolegliwości układu sercowego oraz stany depresyjne. Kłopoty ze wzwodem mogą obejmować mężczyzn w każdym wieku. Przeróżne mogą być powody zachorowań.

U młodych mężczyzn, czyli przed trzydziestym rokiem życia schorzenia najczęściej będą spowodowane podłożem psychologicznym. U nieco starszych mężczyzn problemy mogą wynikać z niektórych chorób. Niepełna erekcja albo jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra