Menu

Wszystko o potencji

Marzec 13, 2015 - problemy z potencją
Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Stosunek, który przeważnie sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, viagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, zazwyczaj lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych kilka przypadłości może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach leczenia ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez zarazki, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większość zakażeń dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz kamagra tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, najczęściej gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeśli wypijasz zbyt mało płynów, albo jeżeli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również powiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.