Menu

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Listopad 7, 2018 - Uncategorized
Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie istniała w cali zaspokojona? Panie potrzebują wiele czasu, by poczuć kompletną radość z stosunku oraz uczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że aktualne nie problem, to również wiesz, iż nie udało Ci się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się co częściej, ona zapewne w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być środkiem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze twoją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawie.

Formuła Climax Control może stworzyć, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać seks niż przed rozpoczęciem kuracji. Ten możliwy czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał szansa kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Już nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax Control

Derminaks

Femmax