Menu

Moda powszechna

Maj 28, 2015 - Uncategorized

Nadwaga, zwłaszcza pośród kobiet, nigdy nie jest czymś dobrym – w końcu niemal każda kobieta chce wyglądać korzystnie. Byłoby najlepiej, gdyby zakrywanie prawdziwej wagi przy pomocy ubrań nie miało miejsca, w końcu lepsza możliwość to zabranie się wreszcie za siebie, zrzucenie zbędnych kilogramów, ale to chyba typowe, że nie za każdym razem jest to możliwe. Z tego powodu bez dwóch zdań warto starać się ubierać tak, aby nie pokazywać tłuszczyku na udach, dużej pupy lub wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Najistotniejsza kwestia to luźne ubrania, które nie przylegają do naszego ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki albo spódnice wyglądają seksownie, ale wyłącznie wtedy, gdy sylwetka jest zbliżona do ideału. Oczywiście istnieje sporo pań bez niepotrzebnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak pragną, ale tutaj trzeba się skupić na tych kobietach, które być może nie mają kompleksów, co po prostu nie chciałyby wszystkiego odkrywać. Zatem na jakiś czas należy umieścić głęboko w szafach obcisłe ubrania, bo nie będą raczej nam do niczego potrzebne w najbliższych tygodniach.

Wielokolorowe ubrania to również bardzo dobry pomysł. Co jak co, lecz brązowa spódnica, czarne buty i przykładowo biała bluzka autentycznie nie są właściwą kombinacją, bo najzwyczajniej w świecie powodują w każdym przypadku nieciekawy efekt. To znaczy wyglądamy dużo grubiej aniżeli jest to w rzeczywistości. W przypadku butów nie liczy się tyle kolor, co po prostu obcas. Czyli trzeba unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – odbierają nam niejako centymetry, to na dodatek znacznie pogrubiają. Bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w naszym przypadku buty na obcasie.