Menu

Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Październik 9, 2019 - uroda
Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich zespół stanowi w pełni naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie wchodzą na tworzenie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich pomaganie pomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa i pożądania, w jakiej nowe kobiety będą Owi bardziej pozytywne i słabe. Działanie feromonów jest całkiem normalne oraz trudne, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Tworzą one nie tylko klucz do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale też w biznesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz wykonasz aurę bezpieczeństwa oraz zaufania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w środowisku
zostaniesz w wadze dominatora i przywódcy
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe relacje oraz kupisz akceptacja innych typów

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w polach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez blisko 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i konkretnie mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do rodziny infochemicznej, które tak zachodzą w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Przejawia się jednakże, że substancje też nie są żadnego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne prace w zwykłym życiu każdego człowieka m.in. wyrażają dominację oraz przystają na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie oddziałują na pewność siebie, a dodatkowo – co dla grupy jest najważniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów otwiera się w momencie, kiedy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak dotyczą te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz działają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych wiedzy na ludzki temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy projekty są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w jakim budzą się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów podejmuje się zatem w naszej podświadomości.

aluramin

www.Alluramin24.com