Menu

Wypróbuj świetnego zestawu, który sprawi Twój uśmiech wyjątkowym!

Październik 12, 2019 - uroda
Wypróbuj świetnego zestawu, który sprawi Twój uśmiech wyjątkowym!

Wyobraźcie sobie sytuację, jak będąc przebarwione zęby, smarujecie je ulubionym żelem, stawiacie na nie urządzenie z diodami LED a zaraz po paru dniach możecie napawać się śnieżnobiałym uśmiechem. Rodzi się to historią domem z obrazów czy książek s-f, natomiast zapewniamy was, iż stanowi zatem obecnie możliwe, dzięki nowemu zestawowi Whitify, złożonemu z żelu oczyszczającego i nakładki aktywującej światłem jego składniki czyszczące. Można to usuwać wszelkie przebarwienia szkliwa samodzielnie, bez potrzeb kosztownych wizyt u dentysty, a spotykający się w zestawie żel jest jednocześnie oparty na swobodnych, absolutnie bezpiecznych składnikach.

Działanie Whitify motywuje się na dwóch najważniejszych czynnikach, żelu wybielającym oraz lampie LED pozwalającej zintensyfikować i przyspieszyć efekty wpływania pierwiastków aktywnych żelu. Światło czerpane z diod LED jest powszechnie wykorzystywane przez dentystów, i już raz mamy zdolność wykorzystania spośród jego jedynych właściwości jeszcze w warunkach domowych. Tworzy ono łatwo na szkliwo zębów, konkretnie jego zewnętrzną warstwę i w zestawieniu z stronami żelu pozwala uzyskać rezultaty, o jakich wcześniej nam się nie śniło. Czerpanie spośród niej jest właśnie zupełnie bezpieczne, i sam żel, oparty na ekologicznych, roślinnych składnikach, w części przykładów nie wywołuje negatywnych efektów ubocznych, lecz u niektórych kobiet może wystąpić dobry efekt nadwrażliwości. W zespole Whitify nie znajdziemy z serii fluoru, dla uzyskania doskonali rezultatów przynależy go stosować przez inne 6 dni, a jeden zabieg wybielania powinien trwać 30 minut. Nie wolno go traktować w sukcesu posiadania koronek zębowych oraz systemu korekcyjnego na zębach, a po zabiegu polecane jest umycie zębów.

Stosowanie Whitify jest wręcz dziecinnie naturalne i odnosi się do zastosowania kilku kroków, proponowanych przez wytwórcy, które sprawią, iż będziemy bawić się promiennym uśmiechem.

Aby móc skutecznie wybielić zęby i wyzbyć się z nich wszystkiego osadu należy:

Umyć szczegółowo zęby i wypłukać usta usuwając wszystkie pozostałości pasty.
Podłączyć do lampy LED znajdującą się w doborze nakładkę i nałożyć na nią minimalną ilość żelu z dołączonej strzykawki, blisko ¼ jej zawartości.
Umieścić ją wtedy na zębach, uważając, by żel nie posiadał żadnego związku z dziąsłami.
Trzymać nakładkę w ustach przez pół godziny i poprzez ten czas nie utrudnia ona w pełnieniu różnych prace.
Po 30 minutach usunąć nakładkę, odłączając ją z lampy LED, dokładnie umyć natomiast na brzegu umyć zęby.

Tylko dzięki tym dwóm elementom, prostocie użycia wymieszanej z szczególnie wysoką skutecznością, Whitify zajmuje się w pełni zasłużonymi pozytywnymi uwagami. Także kobiety z niego posiadające, jak również powierzający go specjaliści, sugerują się o nim w samych superlatywach, chwaląc jego szybkość robienia i efektywność w leczeniu wszystkich, choćby dobrych przebarwień.

Whitify 2

Whitify24.com